• Instagram Account

  Sabr 🙏🏻 @valonrysha_loni

  Sabr 🙏🏻@valonrysha_loni instagram photo

  Sabr 🙏🏻(@valonrysha_loni)

  E falenderoj zotin që të kam dhe ishalla edhe 100 vjet deri sa te kem frym do të jesh afër meje,sepse jeten pa ty nuk e imagjinoj dhe s dua ta imagjinoj ..ti je personi që më bën ti harroj çdo problem apo mërzi që kam! #for #tedua #everthing #you #albania #mum #kosovo #love

  • 60
  • 13
  • 21/02/2018
  Sabr 🙏🏻@valonrysha_loni instagram photo

  Sabr 🙏🏻(@valonrysha_loni)

  Besoj vetëm vetes tënde në jetë, sepse njerëzit nuk të kuptojnë, të gjykojnë, të godasin, e mbi të gjitha kënaqen kur të #photooftheday #fashion #outfit #me #instagood #albania #ootd #pic #likeforlike #kosovo #like4like #mensfashion #mens #photo #instadaily #style #men #boy #styles #balkan #likeforfollow #like

  • 38
  • 4
  • 19/02/2018